Home/Kursy i warsztaty

Wyspecjalizowana kadra dydaktyczna

Zajęcia dydaktyczne w kursach organizowanych przez casusMEDICAL prowadzone są przez ekspertów wielu dziedzin medycyny na co dzień pracujących w wiodących ośrodkach klinicznych w Polsce i za granicą.

Interaktywność, multimedialność projektów szkoleniowych

Stosowane przez nas formy angażowania uczestników kursów przekładają się na dużą efektywność w całym procesie szkoleniowym. Skutecznie wykorzystujemy multimedia i symulacje decyzji klinicznych w procesach edukacji, łącząc szkolenia stacjonarne z platformami online. Wiele kursów opartych jest o transmisje z sal operacyjnych z możliwością dwukierunkowej komunikacji.

Praktyczny wymiar edukacji medycznej

Nowością w ofercie casusMEDICAL są kursy cadaverowe, zajęcia prowadzone w laboratorium zwierzęcym oraz szkolenia oparte o symulatory i fantomy.

Współpraca z ośrodkami naukowymi i badawczymi

Prowadzone przez nas procesy szkoleniowe to efekt współpracy z jednostkami naukowymi i badawczymi. W ich laboratoriach umiejętności zdobywają uczestnicy naszych kursów.

Certyfikacja Izb Lekarskich

casusBTL/casusMEDICAL jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących kształcenie podyplomowe lekarzy i lekarzy dentystów Okręgowej Izby Lekarskiej w Poznaniu. Wszyscy uczestnicy szkoleń prowadzonych przez casusMEDICAL otrzymują certyfikaty potwierdzające uzyskanie punktów edukacyjnych.

Zobacz przykładowe zrealizowane projekty
Nasi partnerzy o nas
Rzetelność, profesjonalizm i kreatywność to cechy, które charakteryzują zespół casusBTL/casusMEDICAL
Firma casusBTL to klasa sama w sobie
Sprawność, fachowość, zaangażowanie i elastyczność firmy pozwala mi z pełnym przekonaniem rekomendować firmę casusMEDICAL jako świetnego organizatora
Kursy i warsztaty

casusMEDICAL organizuje nie tylko kongresy i konferencje, ale oferuje również zaawansowane formy szkoleń podyplomowych dla środowiska medycznego. Organizowane przez nas kursy i warsztaty charakteryzują się zarówno najwyższym poziomem merytorycznym, jak i innowacyjną formułą opartą o najnowsze możliwości i osiągnięcia w dziedzinie kształcenia ustawicznego.